Aktualności

18.12.2019

Nowości Trybeco

testowy opis

18.07 | 2019

TrybEco: Mikroelektromobilność jest wstępem do dużej elektromobilności

Warszawa, 18.07.2019 (ISBnews) - Jedną z głównych przeszkód w dynamicznym rozwoju elektromobilności w Polsce jest mentalność polskiego społeczeństwa. Zmianę w tym obszarze może przyspieszyć tzw. mikroelektromobilność, czyli korzystanie z napędzanych elektrycznie jednośladów, uważa prezes i założyciel spółki TrybEco - polskiego producenta rowerów i skuterów elektrycznych - Tomasz Przygucki.

12.07 | 2019

To jest news! Rozpoczynamy współpracę z empik! Nasze produkty będą dostępne online już od sierpnia! Kto nie może się doczekać?

To jest news! Rozpoczynamy współpracę z empik! Nasze produkty będą dostępne online już od sierpnia! Kto nie może się doczekać?

16.05 | 2019

Polska jak Włochy? Skutery podbijają serca Polaków

Mieszkańcy Włoch czy Hiszpanii już dawno pokochali skutery. Na uliczkach słonecznej Barcelony znacznie łatwiej można natknąć się na jednoślad niż samochód. Moda na skutery od kilku lat rozwija się także w Polsce. Dlaczego warto zdecydować się na ten środek transportu?

27.05 | 2019

Rower elektryczny – który wybrać?

Sprawdzą się do szlifowania kondycji oraz do dojazdów do pracy. Miłośnicy dłuższych, górskich wypraw też je pokochają. Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność wśród Polaków. Przed jego zakupem warto się zastanowić, do jakich celów będzie on użytkowany.

27.05 | 2109

Obalamy mity, potwierdzamy fakty o rowerach elektrycznych

Są ekonomiczne, ekologiczne i świetnie wpisują się w trend smart city. W Polsce rowery elektryczne cieszą się coraz większą popularnością jednak wciąż krążą wokół nich mity. Czas je obalić.