Technologia

Włączyliśmy TRYB ECO! Zastosowaliśmy w naszych pojazdach technologię, która w pełni opiera się na wyeliminowaniu szkodliwych dla środowiska spalin. Każdy skuter elektryczny bazuje na wykorzystaniu czystej energii, a jego użytkowanie przykłada się do ograniczania emisji spalin w miastach, co jednocześnie poprawia jakość powietrza. Ekologiczny skuter to jeszcze nie wszystko!

Nasze technologie wykorzystujemy również tworząc rower hybrydowy bądź elektryczny. Wierzymy, że takie rozwiązanie zachęca do aktywniejszego trybu życia. Pozwala dostosować jazdę na rowerze do swoich możliwości. Dzięki tej technologii z jazdy na rowerze mogą czerpać przyjemność wszyscy – bez względu na wiek oraz możliwości kondycyjne. Technologia stosowana w TRYB ECO pozwala na pokonywanie przeszkód, które wcześniej były nie do pokonania i spędzanie czasu wspólnie tak, jak wcześniej nie było to możliwe.

Zastosowana technologia zapewnia także wysoki komfort jazdy. Rozwiązania wykorzystane w skuterach zapewniają cichą pracę oraz zmniejszają wywrotowość pojazdu. W przypadku rowerów, zagwarantowanie wsparcia w postaci elektrycznego napędu pozwala zmniejszyć wysiłek wkładany w jazdę i pozwala na bardziej rekreacyjną przejażdżkę.

FAQ
Produkty - Technologia - O firmie - Kontakt
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On PinterestVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram