Miło nam poinformować, że 20 sierpnia br. nasze

rowery hybrydowe (rowery elektryczne) i skutery elektryczne

towarzyszyły pokazom Kina Letniego organizowanym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tego dnia pod gołym niebem obejrzeć można było film pt. „Królowie Lata”, a przed seansem i po nim otwarte było nasze stoisko.

Tych, którzy nie mogli odwiedzić nas w ubiegłym tygodniu, razem z organizatorem – Międzynarodowymi Targami Poznańskimi – zapraszamy na nasze stoisko z rowerami elektrycznymi również 28 sierpnia na imprezie kończącej Lato na Targach. W programie obok punktów, które cieszyły się zainteresowaniem plażowiczów przez całe wakacje, czyli ćwiczeń sportowych, warsztatów chemicznych czy zajęć popularyzujących czytelnictwo, znajdą się też niespodzianki – piknik ekologiczny, atrakcje dla rowerzystów oraz pokaz grillowania i degustacje.

Będzie można nie tylko zobaczyć nasze rowery elektryczne, ale także zapoznać się z ich konstrukcją i dowiedzieć więcej o ideach niskoemisyjnego transportu, ekologii, ev-mobility i smart city, a także wziąc udział w konkursie rowerowo-sprawnościowym z nagrodami.

Więcej informacji na stronie organizatora: Kino Letnie MTP, Zakończenie Lata na MTP.

Plan imprezy oraz informacje do pobrania poniżej.

Tak piszą o nas na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich 🙂

ZAPRASZAMY! 🙂

 

 

 

Program imprezy

Otwórz

Finał Lata na Targach

Informacja
Produkty - Technologia - O firmie - Kontakt
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Pinterest