Tego lata TrybEco zostało partnerem „Kolorów Polski” – cyklu letnich koncertów Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina.

„Kolory Polski” to swego rodzaju festiwal objazdowy, w czasie którego członkowie Filharmonii Łódzkiej wraz z gośćmi specjalnymi koncertują w różnych miastach regionu łódzkiego. W ramach tego „Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej w miastach i miasteczkach regionu w weekendy przez całe lato odbywają się koncerty – czasem plenerowe, czasem w domach kultury, czasem w obiektach sakralnych. Dookoła nich – różne imprezy towarzyszące. Wszystko ma charakter rodzinnego pikniku.

Jest to okazja na wyjście z interesująca muzyką do szerokiego grona odbiorców i zaprezentowanie im muzyki zupełnie innej niż ta, która na co dzień jest najpopularniejsza. Ponadto „Kolory Polski” to doskonały pretekst dla melomanów, by zwiedzać malownicze miasta swojego województwa przy okazji uczestnictwa w koncercie. Każdemu wydarzeniu towarzyszą imprezy uzupełniające – więcej info na stronie Filharmonii Łódzkiej.

Jest też jeszcze jeden powód, dla którego warto zajrzeć na imprezę „Kolorów Polski” w Twoim mieście: TrybEco zostało partnerem imprezy i na każdej z nich można zobaczy i przetestować nasze rowery elektryczne. 

Co wspólnego mają rowery (elektryczne) i muzyka? Postaramy się pokazać Wam kilka przykładów, jak rowery inspirowały muzyków 🙂

Serdecznie zapraszamy, harmonogram i plan – na stronie Filharmonii Łódzkiej oraz przypominajki na naszym Facebooku.

Produkty - Technologia - O firmie - Kontakt
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On Pinterest